Karaman Belediye Başkanı Adayı Savaş Kalaycı, Yenilikçi Projelerini Tanıttı

Karaman Belediye Başkanı Adayı Savaş Kalaycı, Yenilikçi Projelerini Tanıttı
28 Mart 2024 - 20:10
Karaman Belediye Başkanı ve MHP Karaman Belediye Başkan adayı Savaş Kalaycı, geleceğe dönük iddialı projelerini kamuoyuyla paylaştı. Kalaycı'nın açıkladığı projeler arasında her yaş grubuna hitap eden ve şehrin dokusunu modernleştirecek bir dizi yenilik bulunuyor.
 
Hayal Değil, Gerçek Projelerle geliyor
Savaş Kalaycı'nın vizyon projelerinden bazıları şunlardır: ANADOLU PARKI, AKVARYUM, AŞ EVİ, BİYOLOJİK ATIK SU ARITMA TESİSİ, BUNGALOV EVLER, BUZ PATENİ PİSTİ, ÇİM KIZAĞI, GENÇLİK MERKEZİ, KÜLTÜR SANAT MERKEZİ, KÜTÜPHANE, LEZZET SOKAĞI, TELEFERİK, TROLEYBÜS, TÜRKİYEM PARK, YENİ EMEKLİ EVİ, 23 NİSAN PARKI VE ÇOCUK TRAFİK EĞİTİM PİSTİ, DOĞAL YAŞAM PARKI, SOSYAL YAŞAM MERKEZİ, KAMYON GARAJI, ANNE ÇOCUK KÜTÜPHANESİ, BİLİM VE TEKNOLOJİ MERKEZİ, MEZBAHA ve ÇOK KATLI OTOPAR gibi projelerini paylaştı.
 
Kalaycı, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Belediye Başkanı seçilmesi durumunda, bu projelerin hayata geçirilmesi için şimdiden çalışmalara başladı. Bu projelerin, kültürden sanata ve sosyal yaşama kadar tüm kesimleri kucaklaması ve halk tarafından şimdiden ilgi görmeye başladı. Kalaycı'nın hedefi, Karaman'ı daha yaşanabilir ve çağdaş bir şehir haline getirmek için gerçek projelerle hareket etmektedir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum