Kurbanlığı Mustafa Altay'dan alan kazançlı çıkıyor

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala hala kurbanlık hayvanınızı almadıysanız, Bilir Dürüm Mustafa Altay’a uğramadan karar vermeyin.

Kurbanlığı Mustafa Altay'dan alan kazançlı çıkıyor
24 Mayıs 2024 - 12:28

Karaman’da ‘kurbanlık’ denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Mustafa Altay, Kurban Bayramı’na hazır. Başarılı iş adamlarından Bilir Dürümün sahibi Mustafa Altay, bu yıl da kurban ibadetini ‘gönül rahatlığıyla’ yerine getirmek isteyenlerin birinci adresi olacak.

9 Bin liradan başlayan fiyatları ile Karaman’da kurban kesmeyen kimse kalmayacak. Her bütçeye uygun koyun, keçi ve büyükbaş kurbanlıklarınızı temin edebilirsiniz.

Kurbanlıklar çiftliğe gelmeden önce veteriner kontrolünden geçmektedir. Hayvanların bakımları bu konuda deneyimli ekibi tarafından yapılmaktadır.

 

ÜCRETSİZ KESİM VE PARÇALAMA

Vatandaşların kurban kesim sorunu yaşamaması, çevrede kötü görüntü ve kokuların oluşmaması, kimsenin rahatsızlık duymaması için her bayram olduğu gibi bu bayramda da kurbanlıklarınızı Helal kesim güvencesiyle ücretsiz kesim hizmeti sağlıyor.

Sizler kurbanlığınızın kesimi için konforlu bir şekilde sırada beklerken ikramlarınız masadan eksik olmuyor.

 

ARACI OLAMAYANLARA SERVİS İMKANI

Hizmette sınır tanımayan Mustafa Altay, kurbanlık bakmak isteyenlere ve kestirmeye gelenlere ücretsiz servis imkanı sağlıyor.

 

Adres: Urgan Mahallesi, Dolmuş Durakları Arkası

İletişim: 0543 399 04 77

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum