YUNUS KARTAL'DAN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMALAR

YUNUS KARTAL'DAN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMALAR
26 Mart 2024 - 17:43 - Güncelleme: 26 Mart 2024 - 18:20
Çağdaş Radyo TV'nin sahibi Yunus Kartal, son zamanlarda adı siyasi malzeme olarak kullanıldığını belirterek bir açıklama yaptı. İşte bu açıklamada Kartal'ın dile getirdiği önemli noktalar:
 
Öncelikle, Kartal, Karaman'ın küçük bir yer olmasından dolayı yaşanan her olayın hızla yayıldığını ifade ediyor ve bu durumun kendisi üzerindeki etkilerinden bahsediyor.
Çağdaş Radyo TV'nin Sahibi Yunus Kartal bir açıklamada bulundu. Bir siyasi parti ve ona mensup olan kişiler Yunus Kartal'ın ismini kullanarak siyasi malzeme oluştururken Çağdaş Radyo TV Sahibi Yunus Kartal açıklamada bulunarak; "Benimle ilgili ortada konuşulan olaylar hakkında bilgi vermek ve açıklama yapmak artık zorunlu hale gelmiştir.
 
Güzelim Karamanımız küçük yer bir yerden taş atsak öbür yerden duyuluyor.
Evimin kurşunlanma olayıyla ilgili algı yapmaya çalışan arkadaşlar, Savaş Kalaycının bu olayla yakından uzaktan alakasının olmadığı halde ve bunu basından arkadaşlarımızın bildiği halde İsmimi kullanarak Savaş Kalaycı’ya algı yapmayı bırakın lütfen.
Kendi çıkar ve menfaatleriniz için sizin algı haberler yaptığınızı biliyorum. 
Bunun sebebi 2016-2017-2018 yılları arasında, bizim bildiğimiz şirketler üzerinden kesmiş olduğunuz bugünün şartlarına (dolar kuruna göre) endekslendiğinde ortalama 20.000.000.00 TL lik faturalarınızın olduğu ortadadır. Bu faturaları kesen gazeteciler şimdi kalkım benim adımı kullarak benim üzerimden pirim yapmaya çalışmaktadır. Sizler geçmiş dönemde belediyeden hara keser gibi binler, milyonlar alırken herşey güzeldi. Savaş Kalaycının bu faturaları görüp gazetecilerin düzenli ödemelerini kestiği için mi saldırışlarınız…
Bazı haberlerinizin suç teşkil ettiği halde gözünüzü karartarak yapmanızda ne gibi taahhütler aldınız.
 
Sizin yüzünüzden doğru bildiklerimizi haber yapamaz hale geldik.
Sizlerin yüzünden bizlerde zor durumda kalıyoruz.
Sizin gerçek yüzünüzü görüp Cemiyetinizden istifa etmiştim.
Sizin gibilerle aynı kefeye koyulayacağıma gazetecelik mesleğini bırakıyorum.
Bu konuyla ilgili Karaman Halkı açıklama beklemektedir." dedi

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum